webdesign publikační systém připojení webhosting správa sítě PRESS SERVIS
Zpravodajství Econnectu

PRESS SERVIS ročně

Použitím ročního předplatného získáte nejvýhodnější cenu této služby se všemi nabízenými vlastnostmi. Mezi ně patří například možnost rozeslání na všechny zvolené e-mailové kontakty, vytváření vlastních kontaktů a jejich předvoleb, umístění vlastního loga ve zprávě, zveřejnění ve Zpravodajství Econnectu a na dalších místech (týká-li se neziskového sektoru). V ceně je úvodní zaškolení, předem je třeba podepsat smlouvu o používání služby.

Cena: 1790 Kč za rok (cca 149 Kč za měsíc)

PRESS SERVIS jednorázově

Jednorázové zaslání tiskové zprávy naší redakcí na vybrané e-mailové mediální kontakty (cca 200 kontaktů). Není možné použít pokročilé funkce jako např. vložení loga organizace, volba konkrétních e-mailových kontaktů.

Podmínkou přijmutí vaší tiskové zprávy je její neziskové zaměření a soulad s našimi obecnými podmínkami. Redakce Econnectu si vyhrazuje právo zprávu nezveřejnit. Je také třeba po objednávce vložit tuto tiskovou zprávu do připraveného webového formuláře (nejpozději 2 pracovní dny, nejdříve 10 dní před jejím požadovaným zveřejněním).

Cena: 300 Kč za 1 zprávu

PRESS SERVIS zdarma

Zdarma můžete prostřednictvím této služby zveřejnit tiskovou zprávu ve Zpravodajství Econnectu. Podmínkou je vyplnění formuláře tiskové zprávy. Redakce Econnectu si vyhrazuje právo zprávu redakčně upravit či nezveřejnit. Zveřejnění probíhá po kontrole přibližně do 3 pracovních dnů.

Vytvoření profesionální tiskové zprávy

V případě potřeby vám na základě vámi dodaných podkladů tiskovou zprávu napíšeme. Můžeme také poradit, jak na to, či vaši zprávu upravit a provést korekturu.

Cena: individuální podle náročnosti zpracování. V případě psaní zprávy se cena pohybuje od 1000 Kč.

Ceny jsou bez DPH. Ceník je platný od 1.1.2007.

Objednat službu PRESS SERVIS