webdesign publikační systém připojení webhosting správa sítě PRESS SERVIS
Zpravodajství Econnectu

Výhody služby PRESS SERVIS

1. Ušetříte si čas a ulehčíte práci

Rozeslání tiskové zprávy provádíte prostřednictvím svého webového prohlížeče ve 4 krocích:

  1. Nejprve do formuláře vložíte tiskovou zprávu.
  2. Poté si vyberete kontakty na média.
  3. Před odesláním si zprávu můžete ještě celou zkontrolovat.
  4. Nakonec ji rozešlete tlačítkem Poslat.

Oslovení stovek novinářů a redakcí tak zvládnete do jedné minuty a nepotřebujete k tomu žádné speciální znalosti ani programy - stačí váš oblíbený webový prohlížeč a připojení k internetu.

Použitím této služby skoncujete s problémy s hromadným zasíláním e-mailů v Outlooku či jiném e-mailovém programu. Díky časové volbě odesílání zprávy již nemusíte čekat - vše se děje automaticky bez vaší asistence.

2. Získáte rozsáhlou databázi mediálních kontaktů

Základem této služby je pravidelně aktualizovaná databáze mediálních kontaktů, na něž jsou zprávy zasílány. Nemusíte tedy shánět a udržovat kontakty na redakce a novináře - v naší databázi si můžete vybrat z více než 900 kontaktů po celé ČR. Z nich pak můžete zvolit ty, které chcete oslovit - média regionální či celostátní, tištěná či internetová, rádia, televize, deníky, týdeníky, měsíčníky, tiskové agentury atd. Vybírat kontakty můžete samozřejmě i podle abecedy.

3. Ušetříte peníze

Úsporou času při zasílání a zveřejňování tiskové zprávy či shánění a údržbě kontaktů, vám jej zbyde více pro jiné aktivity a svojí organizaci tak šetříte nemalé finanční částky.

4. Získáte léty prověřený postup a možnost jej zlepšovat

Od doby vzniku PRESS SERVISu v roce 2000 poslaly s jeho pomocí desítky organizací tisíce tiskových zpráv na desetitisíce e-mailových a faxových mediálních kontaktů. V průběhu těchto let jsme na základě jejich i našich zkušeností s mediálními kampaněmi a prací s novináři službu upravovali a rozvíjeli tak, aby co nejefektivněji a nejjednodušeji plnila potřeby Vás - uživatelů.

5. Oslovujete nejen média

Je-li vaše tisková zpráva tématicky vhodná i pro zveřejnění na našich stránkách (většina tiskových zpráv neziskových organizací) tak kromě přímého efektu doručení zprávy na vybrané mediální kontakty zpráva zasáhne i uživatele dalších internetových služeb. Tisková zpráva se zobrazí ve Zpravodajství Econnectu ze světa neziskových organizací, kde získáte rovněž výhodu velmi rychlého zveřejnění po zvoleném termínu. Zpráva se zároveň rozešle e-mailem stovkám odběratelů Novinek na Econnectu. Prostřednictvím monitoringu zpravodajství Právě dnes a našeho RSS kanálu se objeví i na dalších webech.

PRESS SERVIS v kostce

Vyzkoušejte si službu PRESS SERVIS zdarma!