webdesign publikační systém připojení webhosting správa sítě PRESS SERVIS
Zpravodajství Econnectu

1. Vyplnění formuláře pro tiskovou zprávu

Po přihlášení do služby PRESS SERVIS vyplníte údaje tiskové zprávy (název, zdroj, vlastní text, datum zveřejnění, autor apod.) do připraveného webového formuláře. Svoje přihlašovací údaje obdržíte při podpisu smlouvy.

Formulář-tisková zpráva

2. Volba mediálních kontaktů

V dalším kroku vyberete mediální kontakty. Máte 2 možnosti:

  1. Nahrajete vaši předvolbu kontaktů.
  2. Kontakty vyberete filtrováním všech dostupných (našich i vašich) kontaktů podle názvu, působnosti (regionální, celostátní) či typu (rádia, televize, noviny, časopisy, tiskové agentury atd.). V případě, že v databázi požadovaný kontakt není, můžete si jej vložit sami nebo nás upozornit a my jej doplníme.

Obě možnosti můžete samozřejmě kombinovat a používat opakovaně - např. můžete nahrát vaší vlastní předvolbu kontaktů a k ní přidat vybraná rádia z Prahy.

Formulář-výběr kontaktů

3. Kontrola údajů

Po ukončení výběru kontaktů si naposledy překontrolujete text tiskové zprávy a vybrané kontakty. Je-li vše v pořádku potvrdíte rozeslání tiskové zprávy tlačítkem Poslat. V opačném případě se vrátíte zpět na formulář tiskové zprávy či volbu kontaktů.

Formulář-rozeslat

4. Rozeslání tiskové zprávy

Ve zvoleném termínu začne probíhat automatické rozesílání. Okamžitý stav tohoto procesu máte možnost sledovat ve statistice zpráv. O konečném výsledku budete rovněž informováni po 24 hodinách e-mailem.

Je-li vaše tisková zpráva vhodná i pro zveřejnění na našich stránkách (většina tiskových zpráv neziskových organizací) tak bude zveřejněna pomocí dalších informačních kanálů na dalších místech internetu např. ve Zpravodajství Econnectu.

Tisková zpráva zveřejněná pomocí dalších informačních kanálů

Vyzkoušejte si službu PRESS SERVIS zdarma!